4. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

(týden od 28. ledna do 4. února 2024)

28. ledna                     neděle

4. Neděle v mezidobí

Ostrov                           830 – mše svatá za farnost

Jáchymov                    1000 – mše svatá

Hroznětín                      1130 – mše svatá

2. února                         pátek

Svátek Uvedení Páně do chrámu

Ostrov                          1800 – mše svatá
3. února                       sobota

Sv. Blažeje, biskupa a mučedníka

Horní Blatná              1500 – mše svatá
4. února                       neděle

5. Neděle v mezidobí

Ostrov                             830 –  mše svatá za farnost

Jáchymov                       1000 –  mše svatá

Děkujeme za vaše dary do dnešní sbírky. Minulou neděli sbírka vynesla celkem 9 240,- Kč (z toho v Ostrově se vybralo 5 000,- Kč na podporu rodiny zesnulého Filipa Breindla, v Jáchymově a na zbylých místech bylo vybráno na biblický apoštolát 4240,- Kč). Všem dárcům děkujeme.

Velice děkujeme všem, kteří se zúčastnili včerejší brigády v kostele na úklid stromečků a betléma.

Dnes v neděli 28. 1. se bude konat ekumenické setkání na evangelické faře zde v Ostrově od 17h. Všichni jsou srdečně zváni k účasti.

V tomto týdnu bude mše svatá pouze v pátek na svátek Uvedení Páně do chrámu (je to zároveň na první pátek v měsíci) v Ostrově od 18 h.

Ve středu 31.1 v 11 h. v kostele v Ostrově pohřeb Zdenky Čepelákové.

V sobotu 3.2 od 9.30 h. zveme do farnosti  Karlovy Vary v Rybáře na Fatimskou sobotu. Na programu růženec a mše svatá.

Od 7. do 9. června se uskutečni návštěva naší partnerské farnosti v Rastattu. Naši přátele z Německa zajišťuji pro nás ubytováni a stravu. Připravili pro nás krásný program. Můžete se s ním seznámit na letácích nebo na našich webových stránkách. Cena 1500 CZK na osobu. Přihlásit se můžete emailem nebo v kanceláři farnosti.

Organizujeme taky v terminu od 22 do 26 května pout´ do Polska. Podrobnosti na plakátku a na webu farnosti.