3. NEDĚLE POSTNÍ (týden od 3.března do 10. března 2024)
3. března                     neděle 3.  postníOstrov            830 – mše svatá za farnost
   1700  – Křížová cesta
Jáchymov     1000 – mše svatá
Hroznětín    1130– mše svatá
4. března                                     pondělíOstrov          1800 – Večer chvál – farní sál
5. března                        úterýPernink        1630 – mše svatá
Ostrov          1800 – mše svatá za  † rodiče, Zdenku a Vojtěcha                                                                                                    Daxnerovi
6. března                      středa  Jáchymov    1600 – mše svatá
Ostrov          1800 – mše svatá
7. března                     čtvrtek  Ostrov          1800 – mše svatá   po mši svaté eucharistická                                                                              adorace
8. března                       pátekOstrov      1730  – Křížová cesta                                    1800 – mše svatá
9. března                     sobota  Abertamy                1500 – mše svatá
Kaple sv. Rodiny    1630 – mše svatá
10. března                   neděle 4.  postníOstrov             830 – mše svatá za farnost
1700  – Křížová cesta
Jáchymov      1000 – mše svatá
Hroznětín      1130– mše svatá

Minulou neděli sbírka na Haléř sv. Petra vynesla celkem 9 272,- Kč (z toho v Ostrově se vybralo 3 932,- Kč, v Jáchymově 3 780,- Kč a zbylých 1 560,- Kč, na ostatních místech, kde byly slouženy mše svaté s nedělní platností.). Všem dárcům děkujeme.

Dnes (v neděli) zveme do kostela v Ostrově   v 17 h. na křížovou cestu.

V pondělí zveme na Večer chvál do farního sálu  od 18h. Ve čtvrtek po mši svaté bude eucharistická adorace a v pátek v 17:30 h. křížová cesta v kostele v Ostrově.

Příští sobotu se bude konat výlet děti které chodí na náboženství a jejich rodičů na Křížový Vrch v Nejdku, na kterém se nachází přírodní křížová cesta. K výletu se můžou připojit i ostatní zájemci – odjezd od fary v Ostrově v 10 h.

Jsou ještě poslední volná místa na pout´ do Polska, která se bude konat od 22. do 26. května 2024. Podrobnosti na plakátku a na webu farnosti.

Od 7. do 9. června se uskuteční návštěva naší partnerské farnosti v Rastattu. Naši přátelé z Německa pro nás zajišťuji ubytováni a stravu. Připravili pro nás krásný program. Můžete se s ním seznámit na letácích nebo na našich webových stránkách. Cena 1 500,- Kč na osobu. Přihlásit se můžete emailem nebo v kanceláři farnosti.

Přejeme všem hojnost požehnání do nového týdne.