2. NEDĚLE POSTNÍ

(týden od 25.února do 3. března 2024)

25. února                     neděle

1700  – Křížová cesta

Jáchymov      1000 – mše svatá

Hroznětín      1130– mše svatá

Dnešní nedělní sbírka je určená na Haléř svatého Petra, všem dárcům velice děkujeme za štědrost.

Minulou neděli sbírka vynesla celkem 11 234,- Kč (z toho v Ostrově se vybralo 3 360,- Kč, v Jáchymově 4 016,- Kč a zbylých 3 858,- Kč, na ostatních místech, kde byly slouženy mše svaté s nedělní platností.). Všem dárcům děkujeme.

Z rozhodnutí otce biskupa Tomáše Holuba od 1.8.2024 převezmou duchovní správu naší farnosti noví kněží P. Milan Gaiger a P. Pavel Fořt.

Na úterním setkání farní pastorační rady byl pan Marek Poledníček zvolen zástupcem naší farnosti pro diecézní synodu. Děkujeme mu za ochotu převzít tuto zodpovědnost.

Dnes (v neděli) zveme do kostela v Ostrově   v 17 h. na křížovou cestu. Ve čtvrtek po mši svaté bude eucharistická adorace a v pátek v 17:30 h. křížová cesta v kostele v Ostrově.

V pátek je první pátek v měsíci. Od 17 h. možnost svatosti smířeni, v 17:30 h. křížová cesta. V sobotu 2 března nebude mše svatá v kapli sv. Rodiny.

Jsou ještě volná místa na pout´ do Polska, která se bude konat od 22. do 26. května 2024. Podrobnosti na plakátku a na webu farnosti.

Od 7. do 9. června se uskuteční návštěva naší partnerské farnosti v Rastattu. Naši přátelé z Německa pro nás zajišťuji ubytováni a stravu. Připravili pro nás krásný program. Můžete se s ním seznámit na letácích nebo na našich webových stránkách. Cena 1 500,- Kč na osobu. Přihlásit se můžete emailem nebo v kanceláři farnosti.

Přejeme všem hojnost požehnání do nového týdne.